سه شنبه 31 فروردين 1400 - 07 رمضان 1442
 منوی اصلی
 
 
 
 آرشیو
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرحراست اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد :

برگزاری دوره آموزشی امنیت ملی 2

برگزاری دوره آموزشی امنیت ملی 2 دوره آموزشی امنیت ملی 2 از طرف اداره کل آموزش حراست کل استان برای مشاغل حساس تلاشگران عرصه آموزش و مهارت آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی تدوین شده است
دوشنبه 28 تير 1395

روشندلان موسسه بصیر مهارت می بینند

برگزاری دوره آموزشی ICDL2 ویژه نابینایان وکم بینایان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره سه تبریز

برگزاری دوره آموزشی  ICDL2  ویژه نابینایان وکم بینایان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره سه تبریز     دوره آموزشی ICDL2 ویژه نابینایان و کم بینایان در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 تبریز برگزار می شود .
دوشنبه 28 تير 1395

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در تبریز :

سعی می کنیم علاوه بر ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای رسته های شغلی جدید، آموزش های فنی و حرفه ای را نیز در کنار آن داشته باشیم.

سعی می کنیم علاوه بر ارائه تسهیلات ارزان قیمت برای رسته های شغلی جدید، آموزش های فنی و حرفه ای را نیز در کنار آن داشته باشیم. علی ربیعی در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: از سفر به تبریز خیلی خوشحال هستم . تبریز بر گردن ایران حق دارد و این شهر، مهد تمدن، مهد جنبش‌های اجتماعی بزرگ ایران و یکی از مهم ترین و اصلی ترین قطب های اقتصادی ایران اسلامی بوده و هست. وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید برای استان آذربایجان‌شرقی برنامه های خوبی را در نظر گرفته است.
شنبه 26 تير 1395

سرپرست جدید مرکزگوگان معرفی شد :

عزتی ، با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای گوگان منصوب شد

عزتی ، با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید مرکز آموزش فنی و حرفه ای گوگان منصوب شد رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای آذرشهر با حفظ سمت به عنوان سرپرست جدید مرکز آمورزش فنی و حرفه ای گوگان معرفی شد .
شنبه 26 تير 1395

در راستای حمایت از سیاست های احیای دریاچه ارومیه صورت گرفت:

برگزاری دوره آموزشی کشت زعفران برای بانوان روستای اسفهلان

برگزاری دوره آموزشی کشت زعفران برای بانوان روستای اسفهلان مسئول اجرای آموزش فني و حرفه اي خسروشاه از برگزاری دوره آموزشی کشت زعفران برای بانوان روستای اسفهلان خبر داد .
شنبه 26 تير 1395

در راستای گرامیداشت هفته عفاف و حجاب صورت گرفت :

برگزاری دوره کوتاه مدت دوخت چادر و مقنعه در سراب

برگزاری دوره کوتاه مدت دوخت چادر و مقنعه در سراب دوره آموزشی کوتاه مدت دررشته طراحی ودوخت به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف وحجاب در مرکز آموزش فنی و حرفه ای سراب برگزار گردید .
پنجشنبه 24 تير 1395

با ابلاغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی صورت گرفت :

محمدحسین قلیزاده به عنوان دستیار اجرایی مدیرکل منصوب شد.

محمدحسین قلیزاده به عنوان دستیار اجرایی مدیرکل منصوب شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی : یعقوب نماینده مدیرکل استان با صدور ابلاغی محمدحسین قلیزاده را به عنوان دستیار اجرایی خود انتخاب و منصوب کرد .
سه شنبه 22 تير 1395

با حضور همکاران آموزش فنی و حرفه ای استان برگزارشد :

برگزاری مسابقه کتابخوانی " پیوندهای نماز "

برگزاری مسابقه کتابخوانی " پیوندهای نماز " مسابقه کتابخوانی ازکتاب پیوندهای نماز حجه الاسلام قرائتی با حضور جمعی از همکاران در سالن اجتماعات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد .
سه شنبه 22 تير 1395

دبیرخانه ستاد اجرایی هفته ملی مهارت استان آذربایجان شرقی اعلام کرد:

به مناسبت بزرگداشت 6 مرداد ماه رونمايي از نام گذاري روزهاي هفته مهارت و پوستر بزرگداشت 6 مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای صورت گرفت.

به مناسبت بزرگداشت 6 مرداد ماه رونمايي از نام گذاري روزهاي هفته مهارت و پوستر بزرگداشت 6 مرداد روز ملی کارآفرینی و آموزشهای فنی و حرفه ای صورت گرفت. به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان آذربایجان شرقی، در نشست خبري تبيين برنامه هاي ستاد بزرگداشت ششم مرداد كه با حضور دبير و مسؤول برگزاري ستاد بزرگداشت ششم مرداد، سرپرست دفتر رياست و روابط عمومي و مديريت عملكرد و بين الملل و مديركل دفتر پژوهش، طرح و برنامه ريزي درسي و جمعي از خبرنگاران صورت گرفت، از اسامي روزهاي هفته ملي مهارت و پوستر آن در سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور رونمايي شد.
سه شنبه 22 تير 1395

همزمان با سراسر کشور بمناسبت روز ملی حجاب و عفاف صورت گرفت :

حضور جمعی از همکاران در تجمع مدافعان حریم خانواده درشهر تبریز

 حضور جمعی از همکاران در تجمع مدافعان حریم خانواده درشهر تبریز جمعی از همکاران اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای تبریز ، همزمان با سالروزملی حجاب و عفاف با حضور در محل میدان ساعت تبریز به جمع مدافعان حریم خانواده پیوستند .
سه شنبه 22 تير 1395