پنجشنبه 1 مهر 1400 - 15 صفر 1443
 منوی اصلی
 
 
 
 خبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

غلامحسین حسینی نیا: سازمان آموزش فنی و حرفه ای، رکن اصلی نظام آموزش مهارتی و صلاحیت حرفه ای کشور است

غلامحسین حسینی نیا: سازمان آموزش فنی و حرفه ای، رکن اصلی نظام آموزش مهارتی و صلاحیت حرفه ای کشور است غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در اولین نشست وبیناری خود با مدیران کل ستادی و استانی گفت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای به عنوان رکن اصلی نظام آموزش مهارتی و مقوله صلاحیت حرفه ای جایگاهی منحصر به فرد و حیاتی در کشور دارد.
شنبه 27 شهريور 1400

فراخوان مشارکت ملی برای توسعه مهارت

فراخوان مشارکت ملی برای توسعه مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به منظور بهره‌مندی از نظرات، ایده های نوآورانه و خلاق و همچنین ارج نهادن به خرد جمعی و تجربیات گرانقدر از شما همکاران، صاحبنظران، ذینفعان و فعالان حوزه مهارت آموزی در تدوین برنامه‌های آتی، دعوت به مشارکت می نماید.
چهارشنبه 24 شهريور 1400

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان‌شرقی خبر داد:

مجوز ستاد مقابله با کرونای استان برای فعالیت کارگاه های مهارتی آموزش فنی و حرفه ای، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی

مجوز ستاد مقابله با کرونای استان برای فعالیت کارگاه های مهارتی آموزش فنی و حرفه ای، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی رضا اختیار وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان آذربایجان شرقی از بازگشایی و آغاز مجدد فعالیت های کارگاه های مهارتی با اخذ مجوز از ستاد استانی مقابله با کرونا، با رعایت بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی در مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان خبر داد.
دوشنبه 22 شهريور 1400

فقدان نیروی کار ماهر پاشنه آشیل اشتغال/قطار مهارت آموزی سرعت می‌گیرد

فقدان نیروی کار ماهر پاشنه آشیل اشتغال/قطار مهارت آموزی سرعت می‌گیرد با توجه به انتصاب غلامحسین حسینی نیا از سوی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به سمت ریاست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، خبرگزاری فارس، گزارشی را مبنی بر ضرورت سیاستگذاری و برنامه ریزی هدفمند و مدون در راستای برنامه های تحولی و رویکردهای نوین در حوزه مهارت آموزی منتشر کرد.
شنبه 20 شهريور 1400

معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

تمام سرمایه های انسانی سازمان و منابع موجود را در مسیر تحقق وعده های دولت بسیج می کنیم

تمام سرمایه های انسانی سازمان و منابع موجود را در مسیر تحقق وعده های دولت بسیج می کنیم غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در نخستین نشست با معاونان و تعدادی از مسئولان سازمان گفت: با بسیج سرمایه عظیم نیروی انسانی سازمان و بهره گیری از منابع ارزشمند موجود، تمام تلاش خود را برای خدمت به مردم در راستای تحقق وعده های دولت به کار می‌گیریم.
پنجشنبه 18 شهريور 1400

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور منصوب شد با حکم حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، غلامحسین حسینی نیا به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد .
چهارشنبه 17 شهريور 1400

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را بر اساس نیاز بازار گسترش خواهیم داد/ مهارت آموزی، حلقه‌ مفقوده زنجیره تولید و اشتغال است

آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را بر اساس نیاز بازار گسترش خواهیم داد/ مهارت آموزی، حلقه‌ مفقوده زنجیره تولید و اشتغال است حجت الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برنامه گفت وگوی ویژه خبری با بیان این که مهارت آموزی از حلقه‌های مفقوده زنجیره تولید و اشتغال است، گفت: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را بر اساس نیاز بازار، گسترش خواهیم داد .
دوشنبه 15 شهريور 1400

مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد شبستر راه‌اندازی شد.

مرکز مدیریت مهارت‌آموزی و مشاوره شغلی دانشگاه آزاد شبستر راه‌اندازی شد. با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و رییس دانشگاه آزاد اسلامی شبستر و جمعی از مسئولین این شهرستان مرکز مدیریت مهارت آموزی و مشاوره شغلی دانشجویان با هدف توانمندسازی مهارتی دانشجویان و کمک به اشتغال دانش آموختگان این دانشگاه راه‌اندازی شد.
دوشنبه 15 شهريور 1400

همزمان با ۱۱ شهریور، روز گرامیداشت صنعت چاپ صورت گرفت:

نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در حوزه صنعت چاپ برای اولین بار در تبریز افتتاح شد.

نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در حوزه صنعت چاپ برای اولین بار در تبریز افتتاح شد. با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی و معاون آموزش و پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای در حوزه صنعت چاپ برای اولین بار در تبریز افتتاح شد.
پنجشنبه 11 شهريور 1400

حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم شد؛

حجت‌الله عبدالملکی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دولت سیزدهم شد؛ حجت‌الله عبدالملکی امروز سوم شهریور با ۱۹۱ رای موافق از مجلس شورای اسلامی وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی شد
يکشنبه 7 شهريور 1400