سه شنبه 31 فروردين 1400 - 07 رمضان 1442
 منوی اصلی
 
 
 
 خبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

بخشنامه یکسان سازی حقوق و مزایای کارکنان قرارداد کار معین و پیمانی ابلاغ شد

بخشنامه یکسان سازی حقوق و مزایای کارکنان قرارداد کار معین و پیمانی ابلاغ شد داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از ابلاغ بخشنامه یکسان سازی حقوق و مزایای کارکنان قرارداد کار معین (مشخص) و پیمانی، برای اجرا به استان ها خبرداد.
دوشنبه 30 فروردين 1400

تصویب کلیات لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور

تصویب کلیات لایحه نحوه کمک‌های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز یکشنبه، ۲۹ فروردین مجلس شورای اسلامی، با کلیات"لایحه نحوه کمک های اشخاص حقیقی و حقوقی به سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور"موافقت کردند.
دوشنبه 30 فروردين 1400

برنامه ایجاد ۱۴۰۰ مرکز آموزش جوار و بین کارگاهی

برنامه ایجاد ۱۴۰۰ مرکز آموزش جوار و بین کارگاهی      مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت های مردمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برنامه ایجاد ۱۴۰۰ مرکز آموزش جوار و بین کارگاهی در سال 1400 خبر داد
شنبه 28 فروردين 1400

برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارتخانه‌های کار ایران و عراق امضا شد

برنامه اقدام مشترک پنج ساله بین وزارتخانه‌های کار ایران و عراق امضا شد محمد شریعتمداری وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی که به منظور گفت و گو پیرامون موضوعات مشترک و گسترش تعاملات و روابط در حوزه های مرتبط با این وزارتخانه، به عراق سفر کرده است در دیدار با همتای عراقی خود برنامه اقدام مشترک را امضا کرد.
دوشنبه 23 فروردين 1400

تدوین استانداردهای مهارتی بر اساس روش‌های روز دنیا

تدوین استانداردهای مهارتی بر اساس روش‌های روز دنیا وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تدوین ۲ هزار استاندارد جدید مهارتی در سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در سال گذشته برای مشاغل و ارزیابی آنها نسبت به ۴۵٠٠ استاندارد در کل ایام گذشته خبر داد.
دوشنبه 23 فروردين 1400

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای در گفت‌وگو با ایرنا:

اصلاح قوانین تهدیدکننده توسعه اقتصادی برای تحقق شعار سال ضروری است

اصلاح قوانین تهدیدکننده توسعه اقتصادی برای تحقق شعار سال ضروری است رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور با تاکید براینکه قوانین باید شفاف و صریح باشد، گفت: باید برای تحقق شعار سال از همه کسانی که تمام دارایی و توانایی خود را در مسیر تعالی و پیشرفت کشور صرف می‌کنند، حمایت کنیم و قوانین بازدارنده که تهدیدکننده توسعه اقتصادی است را اصلاح کنیم.
شنبه 21 فروردين 1400

توسط مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت گرفت:

تقدیر از معاون اداری و پشتیبانی اداره کل

تقدیر از معاون اداری و پشتیبانی اداره کل داود ناصری امید، مدیرکل منابع انسانی و پشتیبانی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با ارسال لوحی از زحمات و تلاشهای میرداود علوی مرجانی، معاون اداری و پشتیبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی تقدیر بعمل آورد.
چهارشنبه 18 فروردين 1400

علی اوسط هاشمی:

مهم ترین راه برای توسعه کشور تربیت نیروی انسانی ماهر است

مهم ترین راه برای توسعه کشور تربیت نیروی انسانی ماهر است هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم افتتاح همایش مدیران، معاونین ستادی و ادارات کل استانی، گفت: بی تردید توسعه کشور در گرو تربیت نیروی ماهر است.
چهارشنبه 18 فروردين 1400

علی اوسط هاشمی:

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان مرجع مهارت آموزی، نیازمند قانون مترقی است

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان مرجع مهارت آموزی، نیازمند قانون مترقی است علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: سازمان نیازمند قانون مترقی است و این در حالی است که این سازمان به عنوان مرجع مهارت آموزی در کشور، عضو شورای عالی مهارت نیست.
سه شنبه 17 فروردين 1400

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، بر ضرورت مهارت‌آموزی بر اساس استانداردهای طبقه‌بندی شغلی تاکید کرد

معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای، بر ضرورت مهارت‌آموزی بر اساس استانداردهای طبقه‌بندی شغلی تاکید کرد علیرضا حاتم زاده، معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تاکید کرد: دستگاه‌ها و وزارتخانه‌های مختلف براساس برداشت خود و یا کارشناسان محدود برنامه درسی مهارت‌آموزی را طراحی می‌کنند در حالیکه مهارت آموزی باید براساس استانداردهای طبقه‌بندی شغلی باشد.
سه شنبه 17 فروردين 1400