يکشنبه 30 شهريور 1399 - 02 صفر 1442
 منوی اصلی
 
 
 
 خبر ادارۀ کل
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای برگزار می کند؛

نخستین جشنواره ملی مربی پژوهنده با مشارکت مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد

نخستین جشنواره ملی مربی پژوهنده با مشارکت مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد « نخستین جشنواره ملی مربی پژوهنده »؛ اقدام پژوهی در آموزش های فنی و حرفه ای به منظور ارتقای توانمندی های پژوهشی مربیان سازمان و پاسخگویی مناسب به نیازهای بازار کار در هفته پژوهش با مشارکت تمام مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود.
شنبه 29 شهريور 1399

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

متناسب با اقتضای زمان به وضع قوانین تازه برای سازمان‌آموزش فني و حرفه‌اي بیندیشیم

متناسب با اقتضای زمان به وضع قوانین تازه برای سازمان‌آموزش فني و حرفه‌اي بیندیشیم شورای سیاست گذاری و برنامه ریزی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، با حضور علی اوسط هاشمی، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور 16 شهریور ماه سال جاری برگزار شد.
چهارشنبه 19 شهريور 1399

رونمایی از مجموعه تست‌های تخصصی استعداد سنج فنی- مهارتی (J.SH) توسط متخصصان ایرانی

رونمایی از مجموعه تست‌های تخصصی استعداد سنج فنی- مهارتی (J.SH) توسط متخصصان ایرانی مجموعه تست‌های تخصصی استعداد سنج فنی _ مهارتی J.SH با طراحی و ایده‌پردازی متخصصان ایرانی، جهت تشخیص استعداد و مهارت افراد بالای۱۵ سال طراحی شد.
دوشنبه 17 شهريور 1399

در دیدار نماینده مردم ورزقان با مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی عنوان شد:

آموزش های فنی و حرفه ای در بسترسازی برای تمامی مشاغل نقش اساسی دارد

آموزش های فنی و حرفه ای در بسترسازی برای تمامی مشاغل نقش اساسی دارد دهقانی، نماینده مردم شریف ورزقان در مجلس شورای اسلامی با حضور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی دیدار و گفتگو کرد.
سه شنبه 11 شهريور 1399

سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور خبر داد:

پويش ملي مهارت های نرم و فرهنگی برگزارمی شود

پويش ملي مهارت های نرم و فرهنگی برگزارمی شود سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از برگزاری پويش ملي مهارت های نرم و فرهنگی در راستای ارتقای توان مقابله جامعه با بحران ویروس کرونا و آثار رواني، اقتصادي و اجتماعي آن خبر داد.
سه شنبه 11 شهريور 1399

اطلاعیه آگهی مزایده عمومی فروش اموال منقول

 اطلاعیه آگهی مزایده عمومی فروش اموال منقول اطلاعیه آگهی مزایده عمومی فروش اموال منقول
دوشنبه 10 شهريور 1399

بازدید مدیرکل و معاون، آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بناب

بازدید مدیرکل و معاون، آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بناب مدیرکل و معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با حضور در شهرستان بناب ضمن دیدار با رئیس، کارکنان و مربیان از کارگاههای آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای بناب بازدید کردند
دوشنبه 10 شهريور 1399

معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول ریاست جمهوری:

اعتبارگواهینامه های سازمان و پذیرش آن از سوی همه دستگاه ها توسط شورای عالی اداری تصویب شود

اعتبارگواهینامه های سازمان و پذیرش آن از سوی همه دستگاه ها توسط شورای عالی اداری تصویب شود دی علیخانی، معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی، اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول ریاست جمهوری در بازدید از مجتمع فناوری خودروی 9 دی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تأکید کرد: باید اعتبار گواهینامه های سازمان و پذیرش آن از سوی همه دستگاه ها توسط شورای عالی اداری تصویب شود و ما قطعا این موضوع را پیگیری می کنیم.
پنجشنبه 6 شهريور 1399

معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی:

دفاتر تسهیل گری، بازوانی توانمند در ارائه آموزش های مهارتی در حاشیه شهرها

دفاتر تسهیل گری، بازوانی توانمند در ارائه آموزش های مهارتی در حاشیه شهرها نشستی با حضور نمایندگان دفاتر تسهیل گری و معاون آموزش، پژوهش و برنامه ریزی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی با رویکرد اشاعه آموزش های مهارتی در مناطق حاشیه شهرها با هدف توانمند سازی برگزار شد.
سه شنبه 4 شهريور 1399

تقدیر استاندار آذربایجان شرقی از مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان

تقدیر استاندار آذربایجان شرقی از مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان محمدرضا پور محمدی، استاندار آذربایجان شرقی، با ارسال لوح تقدیر از رضا وکالتی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان به جهت تلاش در عرصه مهارت اموزی استان تقدیر و تشکر کرد.
سه شنبه 4 شهريور 1399