سه شنبه 30 دي 1399 - 05 جمادى الثانية 1442
 منوی اصلی
 
 
 
 اخبار سازمان
کلمه کلیدی
:
از
calendar
تا
calendar
جستجو

علی اوسط هاشمی: نخستین مرکز رصدخانه مهارت کشور در استان سمنان ایجاد می شود

علی اوسط هاشمی: نخستین مرکز رصدخانه مهارت کشور در استان سمنان ایجاد می شود رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت: مرکز رصدخانه مهارت برای نخستین بار در کشور در استان سمنان ایجاد می‌شود.
شنبه 27 دي 1399

شریعتمداری: آموزشگاه های آزاد به سمت بازار کار آینده حرکت کنند

شریعتمداری: آموزشگاه های آزاد به سمت بازار کار آینده حرکت کنند وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای، علمی و آموزشی کشور با توجه به نیازهای روز دنیا باید مهارت آموزی را به سمت بازار کار آینده حرکت دهند.
شنبه 27 دي 1399

علی اوسط هاشمی: صیانت و تکریم مردم ضامن بقای انقلاب است

علی اوسط هاشمی: صیانت و تکریم مردم ضامن بقای انقلاب است علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور هم زمان با هفته گزینش با کارکنان دفتر مرکزی گزینش این سازمان دیدار و گفتگو کرد.
يکشنبه 21 دي 1399

گسترش همکاری با اتاق اصناف در اولویت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است

گسترش همکاری با اتاق اصناف در اولویت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در دیدار با ممبینی، رئیس اتاق اصناف ایران بر اهمیت اصناف به عنوان یکی از ارکان مهم مهارت آموزی در کشور تأکید کرد.
پنجشنبه 11 دي 1399

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:

ارتقای خدمات بیمه ای در افزایش رضایت مندی و انگیزه کارکنان نقش مهمی دارد

ارتقای خدمات بیمه ای در افزایش رضایت مندی و انگیزه کارکنان نقش مهمی دارد به منظور هماهنگی و انسجام بیشتر در پیشبرد قراردادهای بیمه ای، ویدئو کنفرانس با مدیران ستادی و استانی و نمایندگان شرکت سهامی بیمه مورد نظر، یکم دی ماه در سالن مهارت سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برگزار شد.
سه شنبه 9 دي 1399

پیام علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان‌ آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به مؤسسان و مدیران آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای آزاد با موضوع تاب‌آوری‌ملی در مواجهه با شرایط بحران‌کرونا

پیام علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان‌ آموزش فنی و حرفه‌ای کشور به مؤسسان و مدیران آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای آزاد با موضوع تاب‌آوری‌ملی در مواجهه با شرایط بحران‌کرونا پیام علی اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان‌آموزش فنی وحرفه‌ای کشور به مؤسسان و مدیران آموزشگاه‌های فنی وحرفه‌ای آزاد با موضوع تاب‌آوری‌ملی در مواجهه با شرایط بحران‌کرونا
سه شنبه 18 آذر 1399

پنجمین همایش ملی فرهنگ کار، برگزار می شود

پنجمین همایش ملی فرهنگ کار، برگزار می شود «پنجمین همایش ملی فرهنگ کار» در راستای روشنگری و آموزش های لازم با هدف ارتقای فرهنگ کار در کشور، توسط معاونت فرهنگی اجتماعی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار می شود.
دوشنبه 17 آذر 1399

همکاری های متقابل ایران و ارمنستان در حوزه آموزش فنی و حرفه ای توسعه می یابد

همکاری های متقابل ایران و ارمنستان در حوزه آموزش فنی و حرفه ای توسعه می یابد ویدئو کنفرانس علی ‌اوسط هاشمی، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ ای کشور و روبن سركيسيان، معاون وزیر کار و امور اجتماعی جمهوری ارمنستان با هدف بررسی زمینه های همکاری متقابل در حوزه آموزش فنی و حرفه ای برگزار شد.
دوشنبه 17 آذر 1399

جشنواره هفته پژوهش، فناوری و فرهنگ پژوهش محوری

جشنواره هفته پژوهش، فناوری و فرهنگ پژوهش محوری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به مناسبت هفته پژوهش با هدف تقویت فرهنگ پژوهش‌محوری، به عنوان سازمانی تعالی محور و پیشرو در مهارت آموزی، جشنواره پژوهشي را در دو بخش زیر برگزار می ‌کند.
دوشنبه 17 آذر 1399

موکب زائرین در مرز مهران

موکب زائرین در مرز مهران موکب زائرین در مرز مهران
شنبه 4 آبان 1398