چهارشنبه 29 خرداد 1398 - 16 شوال 1440
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 28 آذر 1397     |     کد : 3810

با مشارکت مرکز آموزش فنی و حرفه ای هادیشهر، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان جلفا برگزار گردید.

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد، آسیب های اجتماعی و مهارتهای زندگی

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد، آسیب های اجتماعی و مهارتهای زندگی، با مشارکت مرکز آموزش فنی و حرفه ای هادیشهر، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان جلفا برگزار گردید.

کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد، آسیب های اجتماعی و مهارتهای زندگی
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد، آسیبهای اجتماعی و مهارتهای زندگی و سلامت روان با مشارکت مرکز آموزش فنی و حرفه ای هادیشهر، اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی و ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان جلفا برای کارکنان و کارآموزان برگزار گردید.
داریوش پیرعلیلو، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای هادیشهر، ضمن اعلام این خبر، به خطرات اعتیاد و راههای مبارزه با مواد مخدر اشاره کرد و خواستار لزوم آگاهی بخشی به قشر جوانان در راستای سلامت روان شد.
سرهنگ جهان آرا، فرمانده نیروی انتظامی جلفا نیز، در راستای پیشگیری از اعتیاد جوانان و آسیبهای اجتماعی آن، بر نقش کلیدی خانواده ها در پیشگیری از این بلای خانمان سوز، تاکید نمود.
سرکارخانم عباسی، روانشناس و مدرس در رابطه با سلامت روان و مهارتهای زندگی و آسیب های اجتماعی مطالبی را عنوان کرد.
 


نوشته شده در   چهارشنبه 28 آذر 1397  ساعت  09:56   توسط   حکیمه حسن زاده    تعداد بازدید  961
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :