پنجشنبه 30 خرداد 1398 - 17 شوال 1440
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 6 دي 1397     |     کد : 3826

برای اولین بار در شهرستان ورزقان صورت گرفت:

برگزاری دوره آموزشی" دوزنده کیف چرمی با دست "برای مددجویان کمیته امداد امام (ره) ورزقان

دوره آموزشی" دوزنده کیف چرمی با دست "برای مددجویان کمیته امداد امام (ره) ورزقان درراستای توانمندسازی مددجویان منطقه با رویکرد اشتغال پایدار با مشارکت کمیته امداد امام (ره) شهرستان درحال برگزاری می باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، ابوالفضل آتمیانلو، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ورزقان گفت: به منظور توانمند سازی مددجویان منطقه و ایجاد اشتغال پایدار و حمایت از مشاغل زود بازده، دوره آموزشی دوزنده کیف چرمی با دست برای مددجویان کمیته امداد امام (ره)  در قالب قرارداد با کمیته امداد امام (ره ) در این مرکز در حال برگزاری است.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ورزقان در ادامه افزود: برگزاری دوره های آموزش با توجه به نیاز فضای کسب و کار باعث افزایش ضریب اشتغال پایدار مددجویان کمیته امداد به خصوص زنان سرپرست خانوار می شود و بر این اساس با نیاز سنجی دقیق از وضعیت بازار می توانیم به اشتغال افراد کمک نمائیم.
آتمیانلو به نقش مهارت آموزی در توسعه اقتصادی خانوارها اشاره کرد و افزود: آموزش های مهارتی باید در سبد توانمند سازی مدد جویان کمیته امداد امام خمینی(ره) قرار گیرد تا باعث استقلال اقتصادی آنها شود.
وی خاطر نشان کرد: مرکز آموزش فنی وحرفه ای ورزقان با وجود تعامل خوب و سازنده با مدیریت شهرستان در چند سال اخیر، آمادگی لازم را در راستای ارتقاء و توسعه توانمندی های مهارتی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد با هدف بهره مندی هرچه بیشتر آنان از فرصت های آموزشی و امکان دسترسی به فرصت های شغلی مناسب، را دارد.
 
 
 


نوشته شده در   پنجشنبه 6 دي 1397  ساعت  09:50   توسط   حکیمه حسن زاده    تعداد بازدید  1033
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :