پنجشنبه 30 خرداد 1398 - 17 شوال 1440
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : جمعه 14 دي 1397     |     کد : 3834

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان خبر داد:

بیش از 90 درصد آموزش هایی که مددجویان کمیته امداد امام (ره) در مراکز آموزش فنی و حرفه ای، مهارت آموخته اند، به اشتغال منجر شده است

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، فاتح، معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح نمود: بیش از 90درصد آموزش هایی که مددجویان کمیته امداد امام (ره) در مراکز آموزش فنی و حرفه ای مهارتی فرا گرفته اند به اشتغال منجر شده است و این جای بسی خرسندی است.

یونس فاتح، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام ( ره) استان آذربایجان شرقی  در  چهارمین نشست روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، رویکرد جدید کمیته امداد امام (ره) را، توانمندسازی مددجویان این کمیته عنوان کرد و افزود: در حال حاضر درکمیته امداد امام خمینی (ره) بیش از 200 نوع تولیدات وجود دارد و ما همچنان به دنبال خلق ارزش افزوده برای مددجویان هستیم.
وی ادامه داد: در کمیته امداد امام ( ره) برای افزایش توانمندی مددجویان عزیز در بحث برون سپاری از پتانسیل بخش خصوصی( آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای) نیز استفاده می کنیم.
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) تصریح نمود: بیش از 90درصد آموزش هایی که مددجویان کمیته امداد امام (ره) در مراکز آموزش فنی و حرفه ای مهارتی فرا گرفته اند به اشتغال منجر شده است و این جای بسی خرسندی است.
                                                                                 
 
 
 
 
 
 

 


نوشته شده در   جمعه 14 دي 1397  ساعت  18:02   توسط   حکیمه حسن زاده    تعداد بازدید  89
ویرایش شده در شنبه 15 دي 1397 ساعت 08:58 توسط حکیمه حسن زاده
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :