چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398 - 19 شعبان 1440
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 16 آبان 1397     |     کد : 3748

در حاشیه دیدار با کارکنان آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی:

بازدید از کارگاههای آموزشی مرکز تخصصی hi-tech تبریز

معاون محترم وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حاشیه دیدار با کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی با حضور در کارگاههای آموزشی مرکز از نزدیک با مربیان و کارآموزان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، دکتر سلیمان پاک سرشت، معاون محترم وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در حاشیه دیدار با کارکنان آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی از کارگاههای آموزشی مرکز تخصصی hi-tech تبریز بازدید بعمل آورد .
یعقوب نماینده، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، از مرکز آموزش تخصصی hi-tech تبریز به عنوان اولین مرکز تخصصی در کل کشور عنوان کرد و افزود: مرکز آموزش تخصصی فنی و حرفه ای شماره 3 تبریز با برگزاری رشته های تخصصی چون؛ bms  ( هوشمندسازی ساختمان )، ابزار دقیق، نانو تکنولوژی، انرژی های خورشیدی، مکاترونیک و... میزبان دانشجویان، دانش آموختگان دانشگاهی و سایر علاقمندان به مهارت های تخصصی آموزشهای مهارتی را  ارائه می نماید.
شایان ذکر است، دکتر پاک سرشت از اولین مرکز آموزش فنی و حرفه ای آزاد صنایع غذایی صنعتی که با مدیریت بخش خصوصی تاسیس شده است از روند ارائه این نوع از آموزش ها نیز بازدید نمود.

 
 


نوشته شده در   چهارشنبه 16 آبان 1397  ساعت  16:15   توسط   روابط عمومی    تعداد بازدید  137
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :