پنجشنبه 30 مرداد 1393 - 24 شوال 1435 - 21 اوت 2014
شما اینجا هستید: صفحه اصلی
 منوی اصلی
 
 میزخدمت
خدمات الکترونیکی
     
آرشیو
 
 لینک های مرتبط
 
 نظر سنجی
کدامیک از موارد زیر در ارتقاء سطح مسابقات ملی مهارت بیشترین تاثیر را دارد؟   
 جستجو
 
 اخبـــار برگــزیده

با حضور معاون پژوهش و برنامه ریزی سازمان صورت گرفت:

برگزاری چهارمین جلسه کارگروه تفاهم نامه سه جانبه دانشگاه تبریز،پارک علم و فناوری استان و سازمان آمو ...

سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393

دیپلماسی مهارت در حوزه صنعت و تجارت

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی : رایزنان بازرگانی دولت جمهور ...

شنبه هیجدهم مرداد 1393

مصاحبه رییس سازمان بصورت زنده با شبکه سهند آذربایجان شرقی

به عملکرد اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی نمره قبولی میدهم. زیراکه این استان توان ...

سه شنبه چهاردهم مرداد 1393
 
 
 
تدوین و تالیف کتاب مونتاژ کار و نصاب تابلو های برق توسط همکاران مرکز یک تبریز (114)
      مربیان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک تبریز موفق به تدوین و تالیف کتاب مونتاژ کار و نصاب تابلوهای برق با چاپ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور شدند سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393
برگزاری دوره آموزشی تعمیر کار ماشینهای الکتریکی تک فاز برای کارکنان فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ب(33)
      فرید تقی نژاد سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای بستان آباد از شروع آموزش برای کارکنان و کادر وظیفه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان بستان آباد خبر داد . سه شنبه بیست و هشتم مرداد 1393
تقدیر فرماندهی یگان ویژه استان از رئیس و مسئول آموزش و تنی چند از همکاران مرکز یک تبریز (52)
      به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی: در جهت اجرای تفاهم نامه فی ما بین مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک تبریز و اجرای دوره های آموزش ویژه سربازان وظیفه توسط همکاران آموزشی این مرکز در محل پادگان یگان های ویژه پاسداران نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آذربایجان شرقی ، سرهنگ رضا داوری فرماندهی یگان ویژه استان از شهرام پور حاجی آقا گلستانی ریاست مرکز و تنی چند از همکاران آموزشی طی ارسال لوح های جداگانه تقدیر نمودند دوشنبه بیست و هفتم مرداد 1393
اجرای دوره فشرده کار آفرینی قبل از شروع کلیه دوره های آموزشی در مرکز یک تبریز(78)
      به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی :در جهت آشنایی با فضای کسب و کار و طی برنامه ریزی صورت گرفته در کمیته آموزش مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره یک تبریز ، منبعد متقاضیان دوره های آموزشی در این مرکز در دوره فشرده کارآفرینی در محل مرکز و قبل از شروع دوره انتخابی اصلی شرکت خواهند نمود. دوشنبه بیست و هفتم مرداد 1393
جلسه کارگروه اشتغال و معیشت جایگزین دریاچه ارومیه برگزار گردید (93)
      جلسه کارگروه اشتغال و معیشت جایگزین، روز سه‌شنبه مورخ 21/5/93 در محل دانشگاه صنعتی شریف و با حضور استاندار آذربایجان غربی، دبیر و مجری طرح ستاد احیای دریاچه ارومیه، محمدرضا سیابانی مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان شرقی و جمشید اسعدی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان غربی و نمایندگان دانشگاه‌های تبریز و ارومیه برگزار گردید. يکشنبه بیست و ششم مرداد 1393
رییس سازمان بهزیستی کشور از فعالیت های آموزشی فنی و حرفه ای در مجتمع توانبخشی مرند بازدید نمود (51)
      دکتر هاشمی معاون وزیر رفاه و رییس سازمان بهزیستی کشور و همراهان از بخش های مختلف مرکز توانبخشی و نگهداری معلولین جسمی و ذهنی مرند از جمله کارگاههای کشاورزی، سفالگری، قالیبافی، درمانگاه و ... بازدید نمودند. يکشنبه بیست و ششم مرداد 1393
برگزاری جلسه مشترک با حضوردهیاران وروسای شوراهای اسلامی شهرستان جلفا و بخشدار مرکزی(75)
      به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی : در راستای اجرای طرح نیاز سنجی آموزشی و مهارت آموزی روستایی و عشایری جلسه مشترک با حضور دهیاران و شوراهای اسلامی بخش مرکزی و بخشدار بخش مرکزی و سرپرست مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جلفا در محل سالن جلسه مرکز جلفا برگزار گردید . شنبه بیست و پنجم مرداد 1393
انعقادتفاهم نامه آموزشی فیمابین مرکز آموزش فنی و حرفه ای سراب و پادگان تیپ 40 سراب(48)
      به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی : تفاهم نامه آموزشی فیمابین مرکز آموزش فنی وحرفه ای سراب وپادگان تیپ چهل پیاده سراب منعقدگردید. شنبه بیست و پنجم مرداد 1393
سومین آزمون هماهنگ برای کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشو(127)
      بهزاد غفاری رئیس اداره سنجش و ارزشیابی مهارت استان اعلام کرد: سومین آزمون هماهنگ برای کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد استان آذربایجان شرقی همزمان با سراسر کشور در روز جمعه 24 مرداد برگزار شد . جمعه بیست و چهارم مرداد 1393
اجرای گذر مهارتی کاشت زعفران در مرکز آموزش فنی و حرفه ای گوگان(72)
      به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی : آموزش گذر مهارتی کاشت زعفران به صورت ارائه کلاس تئوری و عملی به میزان سه ساعت در فضای محوطه مرکز با حضور بازدید کنندگان ،دهیاران، شورای دهیاری روستای آخیجهان و دستجرد ، معاونت حوزه نصر گوگان برگزار شد. پنجشنبه بیست و سوم مرداد 1393
آرشیو
 
 
 اطلاعیه ها
زمانبندی آزمونهای عملی قالی بافی مرحله سوم کم سوادی
سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393
زمانبندی آزمونهای عملی صنعت ساختمان مرحله سوم کم سوادی
سه شنبه بیست و یکم مرداد 1393
برگزاری دوره های مجازی برای خانواده کارکنان
يکشنبه هشتم تير 1393
قابل توجه کلیه مراجعین محترم جهت تحویل گواهینامه
پنجشنبه بیست و دوم خرداد 1393
آرشیو
 
 دسترسیهای سریع
 
 مناسبتها

 
 سامانه پیام کوتاه
 
آمار سايت
امروز : 2255
ديروز : 2200
ماه : 92444
 
اوقات شرعی 
 
دیپلماسی مهارت در حوزه صنعت و تجارت

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی : رایزنان بازرگانی دولت جمهوری اسلامی ایران مستقر در سفارتهای خارج از کشور با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 تبریز ضمن بازدید از کارگاههای آموزشی در جریان توانمندیهای استان قرارگرفتند.

دیپلماسی مهارت در حوزه صنعت و تجارت

حضور رایزنان بازرگانی جمهوری اسلامی ایران در مرکز شماره 3تبریز و بازدید از کارگاههای آموزشی

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی : رایزنان بازرگانی دولت جمهوری اسلامی ایران مستقر در سفارتهای خارج از کشور با حضور در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 3 تبریز ضمن بازدید از کارگاههای آموزشی در جریان توانمندیهای استان قرارگرفتند.

در ابتدای بازدید محمدرضا سیابانی مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی ضمن خیرمقدم به جهت حضور هیئت رایزنان بازرگانی جمهوری اسلامی ایران گزارشی از فعالیت ها ، اهداف و چشم انداز سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و به تبع آن اداره کل استان ارائه نمود.

وی گفت : با توجه به اینکه فعالیتهای رایزنان فرهنگی بیشتر در حوزه دانشی و حوزه فرهنگی و هنری میباشد.از رایزنان بازرگانی خواست در خصوص ایجاد ارتباط با صنایه و مراکز صنعتی کشورهای محل ماموریت و ارایه راهکار سازمان آموزش فنی و حرفه ای را پشتیبانی نمایند.

سیابانی در ادامه خاطر نشان کرد دیپلماسی مهارت برای اولین با به ابتکار سازمان آموزش فنی و فنی و حرفه ای کشور بعنوان یکی از راهکارهای ایجاد دیپلماسی عمومی طراحی و به اجرا درآمده است.

ما به عنوان سازمان فعال در حوزه های مختلف آموزشی صنعت ، خدمات ، کشاورزی دستاوردهای خوبی را در امر توسعه خدمات فنی و مهندسی ایجاد نماییم که در صورت ایجاد پل ارتباطی توسط رایزنان اقتصادی و صنعتی خواهیم توانست این توانمندیها را به جهانیان ارایه نماییم.

وی با اشاره به اینکه آموزش فنی و حرفه ای استان توانسته است بیشتر دستگاههای آموزشی خارجی را با بهترین کیفیت و بالاترین تکنولوژی توسط فناوری معکوس تولید کرده و به کشور هدیه نماید.

ست های آموزشی ابزار دقیق تولیدی توسط متخصصین  امروزه توانایی رقابت با انواع خارجی و یا بالاتر از آنها نیز هستند.

ایران توانمندی ارایه آموزشهای مهارتی به اکثر کشورهای همسایه و یا دور تر را دارد که هم اکنون در این خصوص نیز اقداماتی تئسط سازمان صورت می پذیرد.

در ادامه این نشست که با حضور رایزنان بازرگانی ایران در 21 کشور جهان برگزار میشد جناب آقای مهندس عباسقلی مدیرکل دفتر نمایندگیهای خارج از کشور وزارت صنعت ،معدن و تجارت گفت : با تقدیر و تشکر از مدیر کل استان بخ جهت ایجاد این فضا و بازدید و آشنایی همکاران با حوزه آموزشهای مهارتی ایجاد پل با مجموعه های متناظر با سازمان در دیگر کشورهارا وظیفه یکی از همکاریهای فی مابین دانست.

وی گفت : درخواست دور های آموزشی دیگر کشورها از ایران و بلعکس و مربی را نیز از همکاریهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور دانست.

عباسقلی این بازدید را فتح بابی برای شروع همکاریهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ورایزنان اقتصادی دانست و به همکارن رایزن تاکید کرد همواره ارتباط خودرا با یان سازمان محفوظ دارند.

دیگر میهمان که به ایراد سخنان خود پرداخت ،جناب آقای مهندس راستی قائم مقام سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان بود .وی گفت : اینجانب وظیفه میدانم از سوی مجموعه همکاران وزارت صنعت معدن و تجارت هفته ملی مهارت را خدمت همکارن خدوم خود در سازمان آموزش فنی و حرفه ای تبریک عرض نمایم از مدیریت استان جناب آقای سیابانی هم به فراهم آوردن موجبات این بازدید مهم نیز تشکر می نمایم.

راستی در ادامه گفت : خوشحالم که این مرکز را مشاهده میکنم و به آقای سیابانی هم گفتم اگر مدیری بتواند در طول 30سال خدمت خود همچنین مرکز را ایجاد نماید کافی خواهد بود.

قائم مقام سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت : ما بدنبال این هستیم که کالاهای تولیدی صادراتی را آموزش دهیم . که نقش آموزش مهارت تولید کالاهای در امر صادراتی نمودن آنها خیلی مهم می باشد.رایزنان تجاری در کشور ها همانند وزاری صنعت معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران هستند که ان شاء الله با تعامل هم خواهیم توانست در امر صادرات تولیدات استان را رونق ببخشیم.

ما کالاهای مزیت دار استان را با آموزشهای فنی و حرفه ای غنی سازی و کیفیت بخشی خواهیم نود و با تولید کالای کیفی بازارهای جهانی از آن خود خواهیم نمود.

آموزش ویژه در حوزه کفش و فرش از خواسته های ما و اتحادیه مزبور است که با نگاه ویژه آموزش فنی و حرفه ای استان شروع شده و محقق خواهد شد.