چهارشنبه 30 مرداد 1398 - 20 ذو الحجة 1440
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : شنبه 13 بهمن 1397     |     کد : 3860

به مناسبت گراميداشت چهلمين سالگرد انقلاب اسلامي ايران صورت گرفت:

اهتراز پرچم جمهوري اسلامي ايران به ارتفاع 36 متر در محوطه اداره کل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان شرقي

همزمان با ايام ا... دهه فجر انقلاب اسلامي ايران ، دكل پرچم به ارتفاع 36 متر در اداره کل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان شرقي افتتاح و پرچم بزرگ و مقدس جمهوري اسلامي ايران به مساحت 60 مترمربع در اين دكل برافراشته گرديد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل آموزش فني و حرفه اي استان آذربايجان شر قي، در نخستين روزهاي دهه فجر و به مناسبت گراميداشت چهلمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران، دكل پرچم به ارتفاع 36 متر در محوطه اداره کل آموزش فني و حرفه اي آذربايجان شرقي افتتاح و پرچم بزرگ و مقدس جمهوري اسلامي ايران به مساحت 60 مترمربع در اين دكل برافراشته گرديد.. يعقوب نماينده، مديرکل آموزش فني و حرفه اي استان، در جمع کارکنان و مهارت آموزان با تبريک اين ايام فرخنده گفت: پرچم به عنوان نمادی از باورها، ارزش ها و هویت هر کشور جایگاه ویژه ای در معرفی فرهنگ و اعتقادات هر ملت دارد و پرچم جمهوری اسلامی ایران به استناد اصل 18 قانون اساسی سمبل و نماد ملیت، مذهب و انقلاب اسلامی محسوب می‌شود. 
بنا بر اين گزارش، پرچم سه رنگ و مقدس جمهوري اسلامي ايران با همراهي گروه رزم نوازان سپاه هميشه پيروز عاشورا در اين مراسم به اهتزاز درآمد.

 


 


نوشته شده در   شنبه 13 بهمن 1397  ساعت  14:23   توسط   روابط عمومی    تعداد بازدید  70
ویرایش شده در شنبه 13 بهمن 1397 ساعت 14:57 توسط روابط عمومی
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :