سه شنبه 23 مهر 1398 - 16 صفر 1441
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 12 تير 1398     |     کد : 4046

گردهمایی تبیین و بررسی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی را با حضور رؤسای کانون های استانی انجمن صنفی کارفرمایی سراسر کشور امروز سه شنبه 11 تیرماه آغاز شد.

گردهمایی تبیین و بررسی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی را با حضور رؤسای کانون های استانی انجمن صنفی کارفرمایی سراسر کشور امروز سه شنبه 11 تیرماه آغاز شد.

 
گردهمایی تبیین و بررسی قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی را با حضور رؤسای کانون های استانی انجمن صنفی کارفرمایی سراسر کشور  امروز سه شنبه 11 تیرماه آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی و به نقل از روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، به نقل از دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت مردمی، گردهمایی روسای کانون های استانی، با موضوع قانون نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی، از اجرا تا فرصت های پیش رو، از 11 تیرماه به مدت دو روز در مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای می شود.
امیرسعید مصباح، مدیرکل دفتر آموزشگاه های آزاد و مشارکت مردمی، با اعلام این خبر گفت: هدف از برگزاری این گردهمایی، بهره گیری سازمان آموزش فنی و حرفه ای از تنوع نگرش و اندیشه های کانون های استانی سراسر کشور است.
مصباح، افزود: با توجه به اهمیت تعامل میان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با بخش خصوصی، بررسی فرصت های موجود در قانون حمایت از هنرمندان، استادکاران و فعالان صنایع دستی و هم اندیشی با کانون های استانی انجمن صنفی کارفرمایی با محوریت نظام نوین مدیریت آموزشگاههای آزاد از دیگر محورهای این گردهمایی است.
این گزارش می افزاید: تشریح برنامه های سازمان، در حوزه سنجش مهارت و توضیح پیرامون نرخ شهریه ملی آموزش ها و ثبت آن در سامانه قیمت گذاری نرخ خدمات (سامانه 124) از دیگر محورهای این نشست است.
 


نوشته شده در   چهارشنبه 12 تير 1398  ساعت  12:05   توسط   حکیمه حسن زاده    تعداد بازدید  32
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :