شنبه 23 آذر 1398 - 17 ربيع الثاني 1441
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 10 مرداد 1398     |     کد : 4093

در ششمین روز از هفته ملی مهارت و کارآفرینی در آذرشهر صورت گرفت:

بازدید مدیرکل از کارگاههای آموزش روستایی در دهستان شیرامین

در ششمین روز از هفته ملی مهارت و کارآفرینی، یعقوب نماینده، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان وکارشناس آموزش های روستایی از دهستان شیرامین بازدید نمود.

در ششمین روز از هفته ملی مهارت و کارآفرینی، یعقوب نماینده، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان وکارشناس آموزش های روستایی از دهستان شیرامین بازدید نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجان شرقی، در ششمین روز از هفته ملی مهارت و کارآفرینی، یعقوب نماینده، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان به همراه علی عبدلی مشاور مدیرکل در حوزه برون سپاری و کارشناس آموزش های روستایی استان از کارگاههای آموزشی خیاطی، فناوری اطلاعات و کشاورزی دهستان شیرامین بازدید نمود.
یعقوب نماینده در این بازدید که به منظور آشنایی و بررسی مسائل و مشکلات آموزش های روستایی انجام یافته بود در جلسه ای با حضور مربیان و کارآموزان آموزش های روستایی شیرامین اعلام داشت: آموزش های فنی و حرفه ای در کنار کمبودهایی که احتمالا به لحاظ فضای مناسب آموزشی، تجهیزات و ... دارد، فرصتی مغتنم و ارزشمند برای توانمند ساختن زنان و مردان مناطق روستایی است، که با آموزش هایی از قبیل کشاورزی، طراحی و دوخت و فناوری اطلاعات  علاوه بر ایجاد اشتغال در محیط های روستایی، بر آگاهی عمومی افراد در زندگی اجتماعی که با پیشرفت علم و فناوری همراه می باشد افزوده خواهد شد .
 


نوشته شده در   پنجشنبه 10 مرداد 1398  ساعت  12:00   توسط   حکیمه حسن زاده    تعداد بازدید  72
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :