جمعه 17 مرداد 1399 - 17 ذو الحجة 1441
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : دوشنبه 2 دي 1398     |     کد : 4289

با هدف فرهنگ سازی و استفاده از آبزیان در سبد غذایی خانوار شهرستان هریس صورت گرفت:

برگزاری کارگاه آموزشی طبخ انواع ماهی

کارگاه آموزشی طبخ انواع ماهی با رویکرد استفاده از آبزیان و گنجاندن آن در سبد غذایی خانواده ها و در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره شیلات استان، آموزش فنی و حرفه ای و سپاه ناحیه هریس برگزار گردید.

کارگاه آموزشی طبخ  انواع ماهی با رویکرد استفاده از آبزیان و گنجاندن آن در سبد غذایی خانواده ها و در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره شیلات استان، آموزش فنی و حرفه ای و سپاه ناحیه هریس برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، حبیب گل پسند، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای هریس با اعلام این خبر افزود: در راستای اجرایی نمودن تفاهمنامه همکاری آموزشی با اداره شیلات استان و ترویج فرهنگ استفاده از آبزیان، مرکز آموزش فنی و حرفه ای هریس با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان و سپاه ناحیه هریس اقدام به برگزاری دوره آموزشی طبخ ماهی در محل حسینیه مسجد امام زمان (عج) این شهرستان نموده است.
 گل پسند خاطر نشان ساخت: این کارگاه آموزشی با حضور بیش از 100 نفر از بانوان با مربیگری سرکار خانم رباب محمد پور، مربی صنایع غذایی مرکز آموزش فنی و حرفه ای اسکو برگزار شد.

 


نوشته شده در   دوشنبه 2 دي 1398  ساعت  10:26   توسط   حکیمه حسن زاده    تعداد بازدید  98
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :