چهارشنبه 12 آذر 1399 - 16 ربيع الثاني 1442
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : شنبه 17 آبان 1399     |     کد : 4608

مؤسسه توسعه کارآفرینی کشور هندوستان(EDII) حامی نخستین جشنواره ملی مربی پژوهنده شد

مؤسسه توسعه کارآفرینی کشور هندوستان (EDII) حامی نخستین جشنواره ملی مربی پژوهنده مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای شد.

مؤسسه توسعه کارآفرینی کشور هندوستان (EDII) حامی نخستین جشنواره ملی مربی پژوهنده مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای؛ « نخستین جشنواره ملی مربی پژوهنده » اقدام پژوهی در آموزش های فنی و حرفه ای به منظور ارتقای توانمندی های پژوهشی مربیان سازمان و پاسخگویی مناسب به نیازهای بازار کار در هفته پژوهش با مشارکت تمام مربیان مراکز دولتی و آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای  توسط مرکز تربیت مربی و پژوهش های فنی و حرفه ای کشور برگزار می شود.
بنابراین گزارش؛ عباس کریمی، معاون پژوهش و برنامه ریزی مرکز با اعلام این خبر افزود: موسسه EDII کشور هندوستان که یکی از مراکز پیشرو و معتبر آموزشی و پژوهشی در حوزه کسب و کار و کارآفرینی می باشد در راستای همکاری های دو جانبه با این مرکز به جمع حامیان جشنواره مربی پژوهنده پیوست.
وی همچنین تصریح کرد: در همین راستا به منظور ارتقای توانمندی های پژوهشی مربیان سازمان و پاسخگویی مناسب به نیازهای بازار کار، مرکز تربیت مربی نخستین جشنواره ملی « مربی پژوهنده » اقدام پژوهی در آموزش های فنی و حرفه ای با مشارکت مربیان مراکز دولتی و مؤسسات آزاد در هفته پژوهش برگزار می کند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس  itcevent.ir  مراجعه کنند.

 


PDF چاپ چاپ