چهارشنبه 26 خرداد 1400 - 05 ذو القعدة 1442
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : سه شنبه 27 آبان 1399     |     کد : 4617

در راستای همکاری و مشارکت با ستاد کرونای شهرستان مرند صورت گرفت:

تقدیر از رئیس و کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن لوحی از رئیس و کارکنان مرکز در راستای همکاری و مشارکت با ستاد کرونای شهرستان تقدیر بعمل آورد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن لوحی از رئیس و کارکنان مرکز در راستای همکاری و مشارکت با ستاد کرونای شهرستان تقدیر بعمل آورد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، داریوش پیر علیلو، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره هشت مرند با اعلام این خبر افزود: با توجه به شرایط کرونا، مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرند نیز  همگام با سایر ادارات شهرستان در راستای امداد رسانی به بیماران و کادر درمانی شهرستان همکاری صمیمانه ای دارد.
وی در ادامه گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای مرند در این راستا، چند دستگاه چرخ خیاطی جهت دوخت و دوز البسه بیمارستانی و ماسکهای بهداشتی و هم چنین کپسولهای اکسیژن به تعداد 25 عدد در اختیار شبکه بهداشت و درمان مرند قرارداده است.
پیرعلیلو افزود: در چند مرحله طبق برنامه زمانبندی ستاد کرونای شهرستان، خودرو خدمت و همکاران برای کمک به نهادهای امداد رسان اعزام شده اند.
شایان ذکر است، گرشاسبی، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند و اباذری، رئیس اتاق اصناف این شهرستان به صورت مشترک ضمن لوحی از آقایان؛ داریوش پیرعلیلو، محمد صیادانی، اروجعلی حسین پور، رضا حسن نژاد، حسن رحیمی تقدیر بعمل آوردند.

 


PDF چاپ چاپ