يکشنبه 17 اسفند 1399 - 22 رجب 1442
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 8 بهمن 1399     |     کد : 4677

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان خبر داد:

ارائه بیش از 97 هزار نفر- ساعت آموزشهای مهارتی در 9 ماهه سال 99

با وجود همه گیری بیماری کرونا و لزوم اجرای محدودیت های اجتماعی این مرکز در9ماهه سال جاری توانسته است بیش از 97 هزار- نفرساعت آموزش های فنی و حرفه ای را به علاقمندان این شهرستان ارائه نماید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، حمید دهی، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان با اعلام این خبر افزود: با وجود همه گیری بیماری کرونا و لزوم اجرای محدودیت های اجتماعی این مرکز در9ماهه سال جاری  توانسته است بیش از 90 هزار- نفرساعت آموزش های فنی و حرفه ای را به علاقمندان این شهرستان ارائه نماید.
وی در ادامه افزود: از مجموع 598 نفر مهارت آموز این مرکز، تعداد111 نفر را بانوان و 487 نفر نیز آقایان  توانسته اند مهارتهای  آموزشی را فرا بگیرند.
دهی اظهار داشت: با وجود محدودیت های کرونایی مرکز آموزش فنی و حرفه ا ی ملکان علاوه بر اخذ آزمون از کارآموزان این مرکز، نسبت به برگزاری آزمون های آنلاین مرکز و همچنین بخش خصوصی، متقاضیان اصناف، صنعت ساختمان و قالی بافی نیز اقدام نموده است.
وی در پایان افزود: این آموزشها در حرفه های برقکار صنعتی درجه 2 ;، کاربر plc، شهروند الکترونیک ،اتوکد،کاربر رایانه ، بورس ،اتومکانیک ،سرویس خودرو ، برق ساختمان ، قالی بافی ،ایمنی و بهداشت ، پرورش قارچ، کشت گلخانه، بسته بندی برگ مو، نصب آیفون تصویری و .. نیز همکاری برخی ادارات شهرستان مانند فرمانداری، بسیج، نیروی انتظامی، کمیته امداد، بهزیستی، جهاد کشاورزی، اداره کا، تعاون و رفاه اجتماعی، اداره آموزش و پرورش، دانشگاههای آزاد و پیام نور و .. در قالب تفاهم نامه های فی مابین و طرح هایی مانند مهارت آموزی در محیط کار واقعی ،کارورزی ،اوقات فراغت و آموزش سربازان  در رشته های درخواستی بوده است.

 


PDF چاپ چاپ