جمعه 15 اسفند 1399 - 20 رجب 1442
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : پنجشنبه 30 بهمن 1399     |     کد : 4706

در نشستی با معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش ملکان عنوان شد:

لزوم تعامل و همکاری های مستمر آموزشی فی مابین

در راستای هماهنگی در خصوص نحوه تعامل و همکاری های آموزشی مرکز با آموزش و پرورش شهرستان، نشستی با حضور رئیس و کارشناسان در محل اداره آموزش و پرورش ملکان برگزار شد

در راستای هماهنگی در خصوص نحوه تعامل و همکاری های آموزشی مرکز با آموزش و پرورش شهرستان، نشستی با حضور رئیس و کارشناسان در محل اداره آموزش و پرورش ملکان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، حمید دهی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان با اعلام این خبر گفت: در راستای هماهنگی در خصوص نحوه تعامل و همکاری های آموزشی مرکز با آموزش و پرورش شهرستان، نشستی با حضور رئیس و کارشناسان در محل اداره آموزش و پرورش ملکان برگزار شد.
موسوی، معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش ملکان نیز، ضمن تقدیر از فعالیتهای صورت گرفته با اشاره به قابلیتهای خوب شهرستان و لزوم توجه به تعامل و همکاری های صورت گرفته در سال های گذشته، مهارت آموزی دانش آموزان بهترین راه حل در راستای افزایش اشتغال و درآمد زایی بوده و مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان، نهایت تلاش خود را جهت هدایت جوانان جویای کار خواهد داشت.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان همچنین اظهار داشت: همکاری های خوبی بین دو مجموعه در راستای مهارت افزایی دانش آموزان وجود دارد از آن میان می توان ارائه مهارت ها برای شاخه کار و دانش، اوقات فراغت، کارورزی، ایران مهارت، آموزش مربیان نهضت سواد آموزی را نام برد.
شایان ذکر است؛ در حال حاضر پنج حرفه د رحوزه کاردانش و تعداد  بیش از 60 دانش آموز در حال تحصیل هستند و در تابستان گذشته نیز تعداد 100 نفر از دانش آموزان شهرستان ملکان، مهارتهای کوتاه مدت را در  این مرکز فرا گرفته اند.
 
 

 


PDF چاپ چاپ