سه شنبه 31 فروردين 1400 - 07 رمضان 1442
 منوی اصلی
 
 
 
تاریخ : چهارشنبه 11 فروردين 1400     |     کد : 4782

رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان خبر داد:

ارائه بیش از 117 هزار نفر- ساعت آموزشهای مهارتی در ملکان در سال 99

با وجود همه گیری بیماری کرونا و لزوم اجرای محدودیت های اجتماعی این مرکز در سال جاری توانسته است بیش از 117 هزار- نفرساعت آموزش های فنی و حرفه ای را به علاقمندان این شهرستان ارائه نماید

با وجود همه گیری بیماری کرونا و لزوم اجرای محدودیت های اجتماعی این مرکز در سال جاری توانسته است بیش از 117 هزار- نفرساعت آموزش های فنی و حرفه ای را به علاقمندان این شهرستان ارائه نماید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی، حمید دهی، رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای ملکان با اعلام این خبر افزود: با وجود همه گیری بیماری کرونا و لزوم اجرای محدودیت های اجتماعی این مرکز در سال جاری  توانسته است بیش از 117 هزار- نفرساعت آموزش های فنی و حرفه ای را به علاقمندان این شهرستان ارائه نماید.
وی در ادامه افزود: از مجموع 699 نفر مهارت آموز این مرکز، تعداد 121 نفر را بانوان و 578 نفر نیز آقایان  توانسته اند مهارتهای آموزشی را فرا بگیرند.
دهی اظهار داشت: با وجود محدودیت های کرونایی، مرکز آموزش فنی و حرفه ا ی ملکان علاوه بر اخذ آزمون از کارآموزان این مرکز، نسبت به برگزاری آزمون های آنلاین مرکز و همچنین آموزشگاههای فنی و حرفه ای آزاد و متقاضیان اصناف – صنعت ساختمان و قالی بافی نیز اقدام نموده است.
وی در پایان افزود: این آموزشها در حرفه های مختلفی چون؛ برقکار صنعتی درجه 2 ،کاربر plc، شهروند الکترونیک ، اتوکد، کاربر رایانه ، بورس ، اتومکانیک ، سرویس خودرو ، برق ساختمان ، قالی بافی ، ایمنی و بهداشت ، پرورش قارچ، کشت گلخانه ،بسته بندی برگ مو، نصب آیفون تصویری و ...
دهی خاطر نشان ساخت: همچنین همکاری برخی ادارات شهرستان از جمله، فرمانداری، بسیج، نیروی انتظامی، کمیته امداد، بهزیستی،جهاد کشاورزی، اداره کار، آموزش و پرورش، دانشگاههای آزاد و پیام نور نیز در قالب
 تفاهم نامه های فی مابین و طرح هایی مانند مهارت آموزی در محیط کار واقعی، کارورزی، اوقات فراغت، آموزش سربازان  در رشته های درخواستی بوده است.

 


PDF چاپ چاپ