اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی

تاریخ : سه شنبه 24 آبان 1401
کد 5695

ضمن حکمی توسط معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور صورت گرفت:

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی منصوب شد

طی حکمی از سوی غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی مشایخی به سمت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
طی حکمی از سوی  غلامحسین حسینی نیا، معاون وزیر تعاون و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، علی مشایخی به سمت مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی منصوب شد.
در این حکم آمده است:
 نظر به سوابق تخصصی، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به سمت " مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان آذربایجان شرقی " منصوب می شوید.
انتظار دارد با حسن تدبیر و رعایت مقررات، نظرات معاونین محترم سازمان و دفاتر ستادی و نیز همراهی مدیران و همکاران آن اداره کل، ضمن حفظ انسجام سازمانی و ارتقاء سطح خدمات، اهتمام کامل در رعایت اصول " عدالت محوری" ، انقلابیگری" ، " مردمداری" ، " پاکدستی" و " قانون مداری " را معمول نمائید.
در دوره جدید خدمت که وزارت متبوع، وزارت مردم و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سازمان مردم انگاشته شده است توجه به بهبود کیفیت خدمات آموزشی به مردم عزیز، توسعه همکاری با آموزشگاه های آزاد و شرکاء اجتماعی سازمان و جامعه هدف به منظور تحقق سیاست های کلی اشتغال، ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) مطلوب نظر است که با ارتباط موثر و همکاری نزدیک با استاندار محترم، نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و مدیران استانی وزارت متبوع به منصه ظهور خواهید رساند.
امید است با اتکال به حضرت باریتعالی در انجام وظایف محوله، گام های موثری در راستای تحقق اهداف عالیه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان بردارید.
 
غلامحسین حسینی نیا